Помилка
  • Помилка завантаження даних стрічки

Борис Колесніков пророкує, що у Вінниці «Богдани» більше трьох років не проїздять

Вівторок, 06 вересня 2011Віце-прем’єр, міністр інфраструктури Борис Колесніков закликає маршрутчиків відмовитися від закупівель невеликих автобусів, оскільки, за його словами, через декілька років вони перестануть використовуватися у великих містах, повідомляє tsn.ua.
“Ті, хто купують маршрутки, вони повинні розуміти, що через 3-4 роки цього бізнесу у великих містах не буде, тому не варто вкладати інвестиції… Ну, ті автобуси, які випускає мій друг Петро Олексійович Порошенко (корпорація “Богдан”), вони більше і не проїздять”, – відмітив віце-прем’єр.

При цьому Колесніков заявив, що Мінінфраструктури ініціює реалізацію з 2012 року бюджетної програми по компенсації процентних ставок компаніям при узятті в кредит автобусів українського виробництва з великою пасажиромісткістю.

“Міністерство може сприяти і вже заклало в проект бюджету відсотки (кредиту) для того, щоб приватні перевізники могли купувати автобуси великої місткості незалежно від виробництва – Луцького заводу, Львівського заводу”, – сказав Колесніков.

Нагадаємо, нещодавно автобусний парк Вінницького ТТУ поповнився новим “Богданом”, тобто саме  з тих автобусів, які випускає «друг Колеснікова» Петро Порошенко. Загалом же, до кінця року Вінниця отримує ще 14 «Богданів». Автобуси закуплені в кредит на  суму майже 18 мільйонів гривень.Автобус «Богдан»  розрахований на понад 100 пасажирів, з них 28 місць для сидіння. Даний транспортний засіб обладнаний пандусом та місцем для інвалідів, також в автобусі міститься інформаційна стрічка. Новий “Богдан” обладнаний німецькими двигунами, що дозволяють суттєво економити пальне.

Голосування

Як ви ставитесь до ліквідації районів у Вінниці?

Позитивно - 30%
Негативно - 30%
Я розумію, що при ліквідації районів у Вінниці, оптимізується робота міської міліції, вона не поділятиметься на окремі районні відділки - 20%
Я про це нічого не чув - 20%

Проголосувало: 10
Голосування завершиться on: 30 вер. 2011
Создание сайта - WEBHIT.COM.UA