Помилка
  • Помилка завантаження даних стрічки

У вінницькі школи прийде «зелена демократія»

Неділя, 11 вересня 2011«Зелену демократію» у школах Вінниці впроваджуватимуть активісти Подільської агенції регіонального розвитку за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Як розповів у Вінницькому прес-клубі виконавчий директор ПАРР Олег Левченко, школярів заохочуватимуть через учнівське самоврядування долучатися до вивчення в впровадження в навчальних закладах енергоощадних програм:

- Результат проекту може бути не тільки у вигляді отриманих учнями теоретичних знань, а й конкретної економії енергоресурсів за рахунок практичної їх реалізації, починаючи від утеплення вікон і дверей – зауважив О.Левченко.

За словами менеджера проектів з енергоефективності Подільської агенції регіонального розвитку Олександра Крижанівського, у Вінниці для реалізації освітньої програми буде відібрано 10 пілотних шкіл, решта будуть долучатися дотично.

Зокрема, усі шанси потрапити в цей перелік мають міські ЗОШ №8, №15 та № 33, – припускає головний спеціаліст відділу виховної та позашкільної роботи департаменту освіти міської ради Тетяна Крижанівська, адже тут вже мають солідні напрацювання, оскільки заклади є школами екологічного виховання.

До речі, через дітей організатори «зеленої демократії» розраховують вплинути і на «енергоощадну» свідомість їх батьків.

Голосування

Як ви ставитесь до ліквідації районів у Вінниці?

Позитивно - 30%
Негативно - 30%
Я розумію, що при ліквідації районів у Вінниці, оптимізується робота міської міліції, вона не поділятиметься на окремі районні відділки - 20%
Я про це нічого не чув - 20%

Проголосувало: 10
Голосування завершиться on: 30 вер. 2011
Создание сайта - WEBHIT.COM.UA