Вінничанці пропонували нафтову свердловину, аби вона залишилась в Азербайджані

Неділя, 11 вересня 2011


Вінничанка Анна Вірник була серед трьох українок, що цьогоріч представляли нашу країну в літньому таборі студентських лідерів СНД, що проходив в Азербайджані.

- Презентувати Україну і Вінниччину Ані вдалося якнайкраще, – каже голова Студентського парламенту Вінниччини  Дмитро Слободянюк, – визначитись з кандидатурою на поїздку треба було буквально за 3 години. Думали ми кілька хвилин: Анна Вірник повністю відповідала усім критеріям: вона ініціативна, працьовита, має чудові лідерські якості.

Сама ж вінничанка, студентка 2 курсу медуніверситету, переповнена враженнями від поїздки і називає їх «нереально ядерними»:

-  Я зрозуміла, що те, що ми знаємо про Азербайджан – це нічого порівняно з тим, якою ця країна є насправді. Так само мало про нас знали азербайджанці, Україна в них асоціюється з Києвом, Сердючкою і Шевченком. Тепер, принаймні ті студентські лідери, з якими я спілкувалася, знають ще й про Вінницю і всі її принади. Нам було так цікаво проводити час, що вони жартома пропонували мені нафтову свердловину, аби тільки я залишилась.

Їздила Аня до Азербайджану за підтримки обласного громадського об’єднання «Молоді регіони». Його голова Олександр Капітан запевняє, що робитиме все можливе, щоб вінницькі студенти активніше представляли наш край на різних міжнародних форумах.

Голосування

Як ви ставитесь до ліквідації районів у Вінниці?

Позитивно - 30%
Негативно - 30%
Я розумію, що при ліквідації районів у Вінниці, оптимізується робота міської міліції, вона не поділятиметься на окремі районні відділки - 20%
Я про це нічого не чув - 20%

Проголосувало: 10
Голосування завершиться on: 30 вер. 2011
Создание сайта - WEBHIT.COM.UA