У Вінниці пройде програмне «Євро-2011»

Середа, 05 жовтня 2011

Вінницький національний технічний університет 11-16 жовтня прийматиме Європейський півфінал чемпіонату світу з програмування. Варто зауважити, що змагання програмістів такого рівня вперше проводяться в Україні.
В півфіналі візьмуть участь близько 40 команд із майже 10 країн.

За словами директора Європейського півфіналу Чемпіонату, професора ВНТУ Володимира Месюри, Україна займає з програмування 4 місце в світі. Українських студентів-учасників фіналу чемпіонату світу радо беруть працювати у престижні світові компанії.

Вибір Вінниці місцем проведення змагань обумовлений десятилітнім досвідом організації на базі технічного університету Всеукраїнської олімпіади.

До речі, в цьогорічній українській першості взяла участь рекордна кількість команд – близько 600. (Торік – 130). Різні етапи олімпіади проводились в різних вузах, на першому – змагання одночасно почались у 35 університетах країни за участю майже 1800 студентів.

Голосування

Як ви ставитесь до ліквідації районів у Вінниці?

Позитивно - 30%
Негативно - 30%
Я розумію, що при ліквідації районів у Вінниці, оптимізується робота міської міліції, вона не поділятиметься на окремі районні відділки - 20%
Я про це нічого не чув - 20%

Проголосувало: 10
Голосування завершиться on: 30 вер. 2011
Создание сайта - WEBHIT.COM.UA