Помилка
  • Помилка завантаження даних стрічки

У Вінниці Барське шосе з’єднають з Келецькою,…якщо Уряд не забуде про гроші…

Четвер, 06 жовтня 2011

IMG 4544У більшості вінничан, що мешкають неподалік Барського шосе, зачистка вулиці від старих лип та акацій викликала певну долю оптимізму. І не тільки через те, що дерева тепер ні на кого не зваляться. Вінничани згадали: тут вже кілька років планується спорудження трамвайної колії, яка з’єднає Барське шосе з вулицею Келецькою.
- Нинішню зачистку території і справді можна вважати підготовчими роботами перед прокладенням цієї колії, – розповів начальник Вінницького трамвайно-тролейбусного управління Володимир Бугайчук. – Однак, продовжити проект немає можливості, доки фінансово не допоможе держава.

За словами В.Бугайчука, ТТУ ще 2 роки тому власними силами виготовило проектну документацію та виконало частину земляних робіт. Але зупинити втілення задуманого змусила криза 2009 року:

- Коли у Вінниці перебував Президент, він пообіцяв доручити Уряду передбачити на цей проект субвенцію у державному бюджеті на 2012 рік. Дочекаємось його ухвалення – буде видно, – каже В.Бугайчук.

Окрім будівництва трамвайної колії, проект передбачає продовження вулиці Келецької до Барського шосе. Це, за задумом міських керманичів, дасть змогу значно розвантажити західні ворота Вінниці.

От тільки коштує таке задоволення більше 60 мільйонів гривень.

Голосування

Як ви ставитесь до ліквідації районів у Вінниці?

Позитивно - 30%
Негативно - 30%
Я розумію, що при ліквідації районів у Вінниці, оптимізується робота міської міліції, вона не поділятиметься на окремі районні відділки - 20%
Я про це нічого не чув - 20%

Проголосувало: 10
Голосування завершиться on: 30 вер. 2011
Создание сайта - WEBHIT.COM.UA