3 Жовтня - День народження Радіо "Вінниця"

Середа, 05 жовтня 2011
04-radio 05Телерадіокомпанія "Подільські комунікації" запустила в ефір нову радіостанцію "Радіо Вінниця", яка мовитиме цілодобово на частоті FM 107,4 у Вінниці.

І якщо в останній тиждень вересня ця станція давала в ефір лише музику, то з 3 жовтня в ефірі "Радіо Вінниці" зазвучав живий голос ведучих цієї нової станції.

Студія радіостанції розмістилася на 6-му поверсі ТРЦ "Магіцентр". Ведучими станції запрошено вже відомих вінницьких медійників – Івана "Грозного", Женю Владіну, Влада Корчевського, Юлію Антоненко, Ольгу Вільську та Сергія Філатова. Керує цим проектом безпоседньо директор компанії "Подільські комунікації", знаний на Вінниччині журналіст Ігор Шевченко.


Серце студії "Радіо Вінниці" має місце для двох радіоведучих та одне гостьове. Для організації інтерактиву підключено дві телефонних лінії 55-12-12 та 55-12-11, по яких слухачі зможуть телефонувати в ефір та брати участь в передачах Радіо Вінниця.

"Особливістю нашої радіостанції стануть місцеві матеріали та інтерактиви. Зараз для нас важливо встановити контакт зі слухачами. Душевний контакт. Говоритимемо про людські цінності, культуру, медицину, хобі, дітей, домашніх улюбленців та інше. Даватимемо в ефірі для вінничан і термінові повідомлення", - зазначив Ігор Шевченко перед першим прямим ефіром станції. І обіцяє, що політики в ефірі "Радіо Вінниця" слухачі не почують.
 

Голосування

Як ви ставитесь до ліквідації районів у Вінниці?

Позитивно - 30%
Негативно - 30%
Я розумію, що при ліквідації районів у Вінниці, оптимізується робота міської міліції, вона не поділятиметься на окремі районні відділки - 20%
Я про це нічого не чув - 20%

Проголосувало: 10
Голосування завершиться on: 30 вер. 2011
Создание сайта - WEBHIT.COM.UA