Програми "Радіо ВІННИЦЯ"


Інформаційні

Події
p-podiiдостовірні та оперативні новини з життя міста, країни та світу. Слухачі «Радіо Вінниця» першими дізнаються те, про що згодом говоритимуть усі. Наш пріоритет – регіональні новини, проте і в українському, і світовому масштабі ми повідомляємо саме те, що стосується кожного вінничанина.Економічні новини
p-ekonomikaфаховий аналітичний випуск найважливіших новин економіки. Компетентна інформація, висновки експертів та стратегічні прогнози.

Спортивні новини

p-sportгарячі події зі світу спорту, коментарі та цікаві прогнози.

Погода

p-pogodaживий репортаж із небесної канцелярії – щогодинний прогноз погоди на «Радіо Вінниця».

Міська афіша

p-afishaанонси та дайджести головних світських подій Вінниці, новинки кіно, музики, літератури.

Події-підсумки

p-pidsumokщотижнева інформаційна програма, що висвітлює головні події тижня у Вінниці, в Україні та в світі. «Радіо Вінниця» разом зі своїми слухачами пригадає яскраві інформаційні приводи, ґрунтовно проаналізує резонансні новини та обов’язково відстежить у розвитку ту подію, яка цього тижня стала головною в регіональному масштабі.


Вінниця-онлайн

p-onlineщоденна прямо ефірна інформаційна програма «Вінниця on-line». Це завжди жива розмова із гостем у студії: інтерв’ю з яскравою особистістю, коментар експерта або обговорення резонансної події з її учасником.     

Пізнавальні

Меню дня 
p-menuкулінарно-споживацький проект «Радіо Вінниця». Ми розкажемо про заклади, де вінничани можуть харчуватися смачно, стильно, а головне – за розумні гроші. Поділимося цікавими кулінарними ідеями та доведемо: хто як їсть – так і працює :)Радіолікар  
p-vrachдистанційно допомагаємо вирішувати проблеми, які є у всіх, чи майже у всіх. Разом зі слухачами оберігаємо найбільше багатство – здоров’я.
Автодрайв 

p-autoжиття за кермом і не тільки. Програма для тих, хто упевнено сидить у водійському кріслі, а також для тих, хто тільки мріє туди сісти. Авто – це стиль життя і справжній драйв, у цьому зможе переконатися кожен слухач.
Ґаджетоманія

p-gadjetпрограма для тих, хто не уявляє свого життя без нових технологій. Як живеться із цим захопленням у цифровому світі і якими доступними способами задовольнити свою жагу нового – про це розповість «Радіо Вінниця». А також про те, як технічні новинки будують ваш імідж, на які свіжі релізи звернути увагу і як здобути славу технологічно просунутої людини.Планета спорту 
p-sportfмаксимум спорту в одній програмі. Усе, що потрібно знати справжнім фанатам, а також те, що зробить фанатами навіть тих, хто досі не в клубі любителів спорту.
Школа бізнесу 

p-busshпрограма для людей, орієнтованих на якісні зміни у своєму житті. Початок та ведення власної справи. Рекомендації фахівців для тих, хто хоче зробити свій бізнес успішним.
Життя у стилі 

p-styleбути успішним – означає бути стильним. Наша програма – це майстерня вашого стилю, разом із якою ви завжди відстежите гарячі тренди.

Фазенда 
p-dachaпрограма, присвячена заміському життю. Це енциклопедія ідей для вашого будинку в передмісті, дачі, саду чи городу. Поради та досвід для того, щоб зробити свою заміську оазу продуманою і комфортною.
Кіндер із сюрпризом 

p-kindпрограма для батьків та їхніх дітей. Свідоме батьківство, дитяче здоров’я та психологія, виховання та освіта, розвиток здібностей малечі та просто щасливе дитинство. Усе, що потрібно знати виконавцям найголовнішої життєвої ролі – батькам.
Твоя фортеця 

p-domпроект, присвячений дому, де кожен надійно ховається від життєвих негод. Ремонт або щоденне життя, , екологія дому, найновіші тенденції в дизайні квартир корисні поради та майстер-класи та усе те, що допоможе зробити вашу приватну фортецю іще затишнішою.
Домашній зоопарк  

p-zveriкорисна пізнавальна передача про стосунки людей та їхніх улюбленців – звичайних на перший погляд тварин із незвичайними характерами, а часом – навіть екзотичних «прибульців». Як утримувати ваш домашній звіринець, які процедури та розваги потрібні братам нашим меншим та як зробити ваше спільне життя легким і веселим.


Релакс 
p-relaks2програма про те, як весело та якісно використати час дозвілля, який ми усі так любимо.
Строката мапа  

p-mapsпередача для тих, хто обожнює подорожувати – як далекими екзотичними країнами, так і невідомими куточками країни рідної. Своєчасні та корисні новини, правила життя справжніх мандрівників, і найголовніше – кольоровий світ на долоні.

Вінниця: приватна географія 
p-vinnпрограма, що по-новому відкриває рідне місто. Пам’ятки, про які забули, стежки, якими ви не ходите кожного дня, традиції, які пригадають лише аксакали. Інша та справжня Вінниця, яку не можна втрачати.
Розважальні

Создание сайта - WEBHIT.COM.UA